7338 Dörrstopp
2 st, Metall. Höjd: 20 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 5 februari 2024 -
8339 Stop
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 februari 2023 -
4369 Dörrstopp
sk door stopper, metall, 1900-tal. Höjd: 36,5 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 17 januari 2022
5348 Stop
+ kanna, metall. Höjd: 26x42 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
1533 Stop
Metall, Mansansikte, höjd: 19 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
4616 Stop
Kristall/metall, höjd: 21
Såld: 100 kr
Såldes den 20 april 2009
7091 Stop + vinkanna
höjd: 14-23, metall
Såld: 300 kr
Såldes den 5 november 2007 -
8503 Stop
Kristall/metall
Såld: 2.300 kr
Såldes den 15 januari 2007 -
7592 Stop
1800-tal, Warsawa, metall, höjd: 30 (skador)
Såld: 550 kr
Såldes den 8 januari 2007